Sprogimas

Ramūnas Navardauskas antrąjį dviratininkų lenktynių Olandijoje etapą baigė dvyliktas

12-ųjų „Eneco Tour“ daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje antrajame etape – 9,6 km – atskiro starto lenktynėse antradienį dvyliktą vietą užėmė „Cannondale-Drapac“ komandos atstovas Ramūnas Navardauskas.

Nugalėjo australas Rohanas Dennisas, distanciją įveikęs per 10 minučių ir 48 sekundes, bei aplenkęs prizininkais tapusius olandą Josą van Emdeną ir vokietį Jashą Sütterliną.

R. Navardauskas nugalėtojui finiše pralaimėjo 19 sek.

28-erių metų Lietuvos dviratininkas pranoko šios rungties Londono olimpinių žaidynių vicečempioną ir triskart pasaulio čempioną vokietį Tony'į Martiną (+20 sek.; 13 vieta) ir Rio de Žaneiro olimpiados vicečempioną olandą Tomą Dumouliną (+20 sek.; 14 vieta).

Ignatas Konovalovas (FDJ, +34 sek.) antrąjame užėmė 49-ą, o Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“, +40 sek.) – 57-ą vietą.

1. Rohan Dennis (Australija)         10 min. 48 sek.

2. Jos van Emden (Olandija)           atsiliko 5 sek.

175.Caleb Ewan (Australija)                1:56

Bendrojoje įskaitoje R. Navardauskas užima dvyliktą vietą, o nuo lyderio R. Denniso lietuvį skiria 19 sekundžių.

I. Konovalovas (+34 sek.), yra 49-as, o G. Bagdonas (+40 sek.) - 56–oje pozicijoje: