Parama dėkojame

Lietuvos kanupolininkai iškovojo antrąją vietą Ukrainos kanupolo čempionate

Dviejų Lietuvos klubų – Vilniaus „Regatos“ ir Kauno „Regesos“ – jungtinė komanda iškovojo garbingą antrąją vietą atvirajame Ukrainos kanupolo čempionate.

Pasak pranešimo, turnyre Kijeve dalyvavo aštuonios komandos į keturių Ukrainos miestų bei Lietuvos.

Lietuvos kanupolo komanda, vedama Simanto Mažeikio, laimėjo savo grupės varžybas ir finale varžėsi su šeimininkų Kijevo KWS vyrų komanda.

Įtemptose rungtynėse įvarčiai pelnyti vos devyni. Po pirmojo varžybų kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, po antrojo kėlinio rezultatas taip pat buvo lygus 4:4.

Nugalėtoją lėmė devintasis auksinis ukrainiečių įvartis, įmestas į lietuvių vartus per pratęsimą.

Šiais metais pirmenybėse dalyvavo gausesnis Ukrainos komandų būrys, lyginant su praėjusiais metais, kuomet turnyrą laimėjo Vilniaus „Regatos“ komanda.