Sprogimas

Pirmoji Mažeikių „Mažeikių“ komandos krepšininkų pergalė kontrolinių rungtynių cikle

Pirmą pergalę pasiruošimo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui cikle iškovojo Mažeikių „Mažeikių“ klubas, 80:75 (24:17, 21:21, 13:19, 22:18) įveikęs Rygos „Latvijas Universitetas“ ekipą.

Pasak Mažeikių klubo pranešimo, sėkmingai rungtynes pradėję mažeikiškiai pirmajame kėlinyje susikrovė septynių taškų pranašumą (24:17), kurį išlaikė iki ilgosios pertraukos (45:38).

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams iš Latvijos pavyko atsilikimą sumažinti iki vieno taško (58:57), tačiau sėkmingesnę atkarpą sužaidę šeimininkai įrodė savo pranašumą (80:75).

24 taškais prie pergalės prisidėjo Kostas Jonuška, 17 – Mantas Šerkšnas, 12 – Tautvydas Paliukėnas, 11 – Justinas Gečas, 10 – Tomas Miškinis.

Svečių gretose išsiskyrė Robertas Krūminis (20 tšk.) ir Dmitrijus Brizgalovas (10 taškų).

Šeštadienį „Mažeikiai“ namuose priims Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančią Gargždų „Gargždų“ komandą.