Laurynas Grigelis tapo „Hammamet Open“ turnyro čempionu

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis Tunise iškovojo 17-ą „Futures“ serijos turnyrų titulą karjeroje. 449-ą vietą pasaulio reitinge užimantis tenisininkas sekmadienį vykusiame „Hammamet Open“ finale po vos daugiau nei valandą trukusios kovos 6:4, 6:2 nugalėjo prancūzą Benjaminą Bonzi.

Antrą setą tenisininkai pradėjo užtikrintai laimėdami savo padavimus, bet rezultatui esant 2:2 L.Grigelis įjungė aukštesnę pavarą ir pelnė tris geimus iš eilės. Nors B.Bonzi pavyko sumažinti skirtumą, tai nuo pralaimėjimo jo neišgelbėjo.

„Hammamet Open“ turnyro finale triumfavusiam L.Grigeliui atiteko 18 ATP reitingo taškų ir 1440 JAV dolerių.

449-ajai pasaulio raketei tai buvo septynioliktas „Futures“ serijos titulas karjeroje. Kolekcijoje 25-erių lietuvis turi ir vieną „Challenger“ turnyro trofėjų.

Beje, jei L.Grigeliui nebūtų pavykę Tunise tapti čempionu, kitą pirmadienį jis antros Lietuvos raketės titulą būtų perleidęs Lukui Mugevičiui.